TurkCoder.TK
İstanbul Eşya Depolama | Evkur Evden Eve Nakliyat
0216 373 76 11 - 0532 341 78 80

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama

Özel Depolarda Eşya Depolama Hizmeti

Eşyalarınızı bir süreliğine güvenli bir yerde depolamak istiyorsanız, Evkur Nakliyat bu hizmeti güvenilir yöntemlerle size sunmaktadır. Günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralayacağınız korunaklı depolarda, eşyalarınızı başlarına herhangi bir zarar gelme riski olmaksızın saklayabilmektesiniz.

Ev eşyaları ve ofis eşyaları gibi birçok malzemenizi gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz Evkur Nakliyat, eşyaların miktarına göre fiyatlandırma yapmakta ve sigortalama hizmeti ile de güven kazanmaktadır.

Fazla olan ya da şimdilik kullanmayı düşünmediğiniz eşyalarınız bulunduğunuz konumda alanınızı daraltıyorsa, depolama hizmetine ihtiyaç duyacaksınız. Profesyonel depolama hizmeti konusunda kaliteli çözüm önerileri sunan Evkur Nakliyat, taşımacılık sektörüne 17 senesini vermesi nedeniyle de sık sık tercih edilmektedir. Deneyim ve tecrübeleri sayesinde müşterisinin her türlü ihtiyacına hızlı bir şekilde cevap veren firma akıllı oda depolarıyla da beğeni kazanmaktadır.

Depolama çalışmaları sırasında gerekli tüm özen ve hassasiyeti gösteren firma, büyük bir titizlikle eşyalarınızı muhafaza etmekte ve müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

05 Ağustos 2019
248 kez görüntülendi
WhatsApp Evkur Whatsapp Destek Hattı