TurkCoder.TK
Şehirler Arası Nakliyat | Evkur Evden Eve Nakliyat
0216 373 76 11 - 0532 341 78 80

Sosyal Medyada Biz}

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası nakliyat özen gerektirir..         

Şehirler arası nakliye için firmamıza başvurduğunuzda öncelikle Evkur Nakliyat’ın ücretsiz olarak sunduğu taşıma öncesi ekspertiz hizmeti sizi ziyaret edecektir.Taşıma öncesi ekspertiz hizmeti sayesinde sürecin tamamını organize edilir, gerekli uzman kadro belirlenir ve eşyalarınız yüksek koruma standartlarına uygun şekilde taşınabilmektedir. Evkur Nakliyat’ın sunduğu bu hizmet tamemen ücretsiz olup aynı zamanda ekspertiz konusunda güvenilir firmaların başında gelmektedir. Ekspetiz sırasında detaylı bir rapor hazırlanarak nakliye planı oluşturularak tarafınıza sunulur. Ekspetriz eşyalarınızı inceleyerek ambalaj ve paketleme malzemelerini belirler, çalışacak kişi sayısı da dahil hesaplanarak tüm nakliyat işlemi baştan sona detaylandırır. Ekspetiz işlemi ile nakliye ücretlendirmeniz de belirlenir. Sonradan ortaya çıkacak süprizlerle karşılaşmazsınız. Yüksek kalitede hizmet karşılığında uygun fiyat politikası da firmamız diğer firmalardan farkını ortaya koymaktadır.

Tüm eşyalarınız deneyimli uzman kişiler tarafından uzun yol için en uygun şekilde paketlendikten sonra yine en uygun şekilde araçlara yerleştirilir. Zarar görmeden yeni adresine ulaşması adına uzun yol için uygun ve son model araçlar kullanarak uzun yolda tecrübeli bir ekip tarafından nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir.

Profesyonel Çözüm Kapınızda

Yılların deneyimi ve tecrübesinden faydalanarak şehirler arası nakliyelerinizi sorunsuz gerçekleştirmek için firmamız tercih edebilirsiniz. Profesyonel ve uzman kadrosuyla tüm nakliye sürecinizi sorunsuz ve stressiz yaşayacaksınız.  En uygun fiyatla, en profesyonel hizmeti alacağınızın garantisiyle; iç rahatlığıyla eşyalarınızı emanet edebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizin beklentileri ve talepleri doğrultusunda her geçen gün kendini yenileyerek geliştiren firmamız diğer nakliye firmaları içinden bir adım öne çıkarak sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır.

Günlük olarak : Ankara ,istanbul ,izmir ,Antalya ,Adana illerine seferlerimiz mevcut   diğer iller ise Haftalık Araçlarımız çıkış yapıyor gidiş dönüş her türlü taşımda sizlere hizmet vermek için  7/24 iletişim sayfamızda bulunan telefonlarda bize ulaşabilirsiniz.

05 Ağustos 2019
241 kez görüntülendi
WhatsApp Evkur Whatsapp Destek Hattı